lietas AKMUO

Lietas akmuo – medžiaga ieškantiems originalių ir praktiškų sprendimų interjerui. UAB „Baltijos Marmuras“ lietą akmenį gamyboje naudoja jau nuo 2000 metų, galime pasidžiaugti solidžia ir profesionalia patirtimi, originaliomis idėjomis. Siūlome Jums aukštos kokybės gaminius, stilingą dizainą ir galimybę išpuldyti savo kūrybiškas dizaino idėjas.
Mūsų naudojama dirbtinio akmens gamybos technologija buvo išrasta JAV. Ji yra pelniusi daug tarptautinių apdovanojimų už inovacijas, aukštos kokybės gaminius, dizainą ir išskirtines naujos produkcijos kūrimo galimybes. Lieto akmens gaminiai yra ypatingai vertinami šiuolaikinių architektų ir interjero dizainerių dėl neribotų dizaino galimybių, įvairių gaminių formų ir plačios atspalvių paletės – privalumų, leidžiančių derinti skirtingus interjerus ir spalvas. Lietas akmuo yra naudojamas gaminant vonios, virtuvės ir kitų erdvių gaminius, dekoro elementus.
Lieto akmens paviršius yra labai švelnus, glotnus, šiltas ir malonus liesti, reaguoja į aplinkos temperatūrą. Medžiaga suteikia plačias galimybes įgyvendinti net itin sudėtingus dizaino sprendimus. Lieto akmens gaminiai yra vientiso paviršiaus, be sujungimų. Neporingos medžiagos struktūra nesugeria skysčių, todėl ant paviršių nelieka dėmių, nesidaugina bakterijos. Gaminius paprasta prižiūrėti ir atnaujinti – įbrėžimai pašalinami šlifuojant. Todėl net ir po daugelio eksploatavimo metų pirminę išvaizdą galima atkurti be restauravimo žymių.    

UAB „Baltijos Marmuras“ gamyboje naudoja šių žinomų gamintojų lietą akmenį: DURASTONE, CORIAN, HANEX, KERROCK, STARON, GRANDEX.

Apžiūrėkite jų naujausias spalvų kolekcijas:

NERADOTE REIKIAMO ATSAKYMO?

parašykite mums!