Ieškote originalios idėjos ir medžiagos, kurios dar nesate išbandę? Siūlome Jums aukštos kokybės gaminius, stilingą dizainą ir galimybę pasinaudoti savo kūrybiškumu. Mūsų naudojama dirbtinio akmens gamybos technologija buvo išrasta JAV. Ji yra pelniusi daug tarptautinių apdovanojimų už inovacijas, aukštos kokybės gaminius, dizainą ir už naujos produkcijos kūrimo galimybes. Dirbtinį akmenį šiuolaikiniai architektai ir interjero dizaineriai dievina dėl neribotų dizaino galimybių. 

Tai viena patvariausių ir moderniausių natūralios, ir sintetinės medžiagos junginys. DuraStone akmens masę sudaro aliuminio trihidratas, homogeniškai sujungtas su modifikuota derva. Dėl to šio lieto akmens spalva ir struktūra per visą medžiagos storį išlieka tolygi. Tai labai tvirta ir patvari sintetinė medžiaga.

DuraStone masės paviršius yra labai švelnus, glotnus ir malonus liesti, priešingai nei natūralus akmuo, jis yra šiltas, nes reaguoja į aplinkos temperatūrą.

DuraStone galima įgyvendinti išskirtinius dizaino projektus, nes gaminių paviršius yra vientisas – be jungimo siūlių. Neporingos medžiagos struktūra nesugeria skysčių, todėl ant paviršių nelieka dėmių, nesidaugina bakterijos. Gaminius paprasta prižiūrėti ir atnaujinti – įbrėžimai pašalinami šlifuojant. Todėl net ir po daugelio eksploatavimo metų pirminę išvaizdą galima atkurti be restauravimo žymių.
Lietas akmuo DuraStone atsparus temperatūros pokyčiams ir kaitrai (atlaiko  net iki 180°). Į tokios medžiagos virtuvės ir vonios stalviršius be jungiamųjų siūlių galima įmontuoti (įklijuoti) tos pačios spalvos plautuves. Nesant siūlių, tarp plautuvės ir stalviršio nesikaupia nešvarumai ir drėgmė.
DuraStone naudojamas ir sienų apdailai – joms suteikiant nepriekaištingos švaros įspūdį.
Taigi gaminių iš lieto akmens DuraStone panaudojimą riboja tik žmogaus fantazija.

NERADOTE REIKIAMO ATSAKYMO?

parašykite mums!