LIETAS AKMUO

DuraStone

Mūsų naudojama dirbtinio lieto akmens DuraStone gamybos technologija yra pelniusi daug tarptautinių apdovanojimų už inovacijas, aukštos kokybės gaminius, dizainą ir už naujos produkcijos kūrimo galimybes. Dirbtinį lietą akmenį DuraStone architektai ir interjero dizaineriai vertina dėl neribotų dizaino galimybių. Tai vienas patvariausių ir moderniausių natūralios, ir sintetinės medžiagos junginys.

Akmens masę sudaro aliuminio trihidratas, homogeniškai sujungtas su modifikuota derva. Dėl to šio lieto dirbtinio akmens spalva ir struktūra per visą medžiagos storį išlieka tolygi. Tai labai tvirta ir patvari sintetinė medžiaga. DuraStone galima įgyvendinti išskirtinius dizaino projektus, nes gaminių paviršius yra vientisas – be jungimo siūlių. Neporingos medžiagos struktūra nesugeria skysčių, todėl ant paviršių nelieka dėmių, nesidaugina bakterijos. Gaminius paprasta prižiūrėti ir atnaujinti – įbrėžimai pašalinami šlifuojant. Todėl net ir po daugelio eksploatavimo metų pirminę išvaizdą galima atkurti be restauravimo žymių. Dirbtinis lietas akmuo DuraStone atsparus temperatūros pokyčiams ir kaitrai (atlaiko  net iki 180°).

DuraStone

LIETAS AKMUO

Mūsų naudojama dirbtinio lieto akmens DuraStone gamybos technologija yra pelniusi daug tarptautinių apdovanojimų už inovacijas, aukštos kokybės gaminius, dizainą ir už naujos produkcijos kūrimo galimybes. Dirbtinį lietą akmenį DuraStone architektai ir interjero dizaineriai vertina dėl neribotų dizaino galimybių. Tai vienas patvariausių ir moderniausių natūralios, ir sintetinės medžiagos junginys. Akmens masę sudaro aliuminio trihidratas, homogeniškai sujungtas su modifikuota derva. Dėl to šio lieto dirbtinio akmens spalva ir struktūra per visą medžiagos storį išlieka tolygi. Tai labai tvirta ir patvari sintetinė medžiaga. DuraStone galima įgyvendinti išskirtinius dizaino projektus, nes gaminių paviršius yra vientisas – be jungimo siūlių. Neporingos medžiagos struktūra nesugeria skysčių, todėl ant paviršių nelieka dėmių, nesidaugina bakterijos. Gaminius paprasta prižiūrėti ir atnaujinti – įbrėžimai pašalinami šlifuojant. Todėl net ir po daugelio eksploatavimo metų pirminę išvaizdą galima atkurti be restauravimo žymių. Dirbtinis lietas akmuo DuraStone atsparus temperatūros pokyčiams ir kaitrai (atlaiko  net iki 180°).