gaminiai

Akmens gaminiai virtuvei ir voniai – tai stilingi ir praktiški sprendimai, padedantys sukurti harmoningą ir lengvai prižiūrimą erdvę. Akmens gaminiai interjerui yra gaminami iš puikiomis techninėmis savybėmis ir plačiomis panaudojimo galimybėmis pasižyminčių medžiagų – lieto marmuro ir granito, lieto akmens bei kvarco. Išskirtinės medžiagų panaudojimo galimybės, spalvos ir formos leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius dizaino sprendimus.
Akmens gaminiai virtuvei ir voniai yra ypatingai vertinami šiuolaikinių architektų ir interjero dizainerių dėl neribotų dizaino galimybių, įvairių gaminių formų ir plačios atspalvių paletės – privalumų, leidžiančių derinti skirtingus interjerus ir spalvas. Akmens gaminiai interjerui yra naudojami, kuriant funkcionalias vonios, virtuvės bei tokių patalpų, kaip restoranai, barai, viešbučiai, bankai, grožio salonai ir kitas erdves.

Medžiagos yra atsparios drėgmei, dėmėms, paviršiuose nesikaupia bakterijos, yatingai dažnas pasirinkimas virtuvės, vonios erdvei yra gaminiai iš Corian lieto akmens. O vertinantiems praktiškumą ir ieškantiems ilgalaikio sprendimo – vertinga investicija bus gaminiai iš kvarco (kaip pavyzdžiui, gaminiai iš Dekton, Silestone, Caesarstone ir kitų žaliavų gamintojų). Kvarcas yra atsparus karštai temperatūrai, įbrėžimams – tokius paviršius lengva valyti ir prižiūrėti.
Daugiau originalių interjero sprendimų pamatysite ir idėjų pasisemsite mūsų darbų galerijoje!

NERADOTE REIKIAMO ATSAKYMO?

parašykite mums!