APIE MUS

MES SIŪLOME

LIETO AKMENS GAMINIAI JŪSŲ INTERJERUI

Natūralaus ir dirbtinio lieto akmens gaminiai – tai išskirtinės kokybės lieto marmuro, granito, kvarcinio akmens stalviršiai, palangės, sienelės, plautuvės ir kiti solidumo interjerui suteikiantys gaminiai. Nuo 2000 metų lieto akmens gaminiai buvo pradėti gaminti ir Lietuvoje – daugelis vilų, namų, butų savininkų jau spėjo įvertinti bendrovės „Baltijos marmuras“ gaminių iš lieto akmens Durastone, lieto marmuro, lieto granito, Corian, Samsung, kvarco (Technistone, Silestone, Dekton, Caesarstone) kokybę ir naudojimosi jais privalumais.

Ieškantiems išskirtinių interjero sprendimų, mūsų profesionali komanda gamina pagal individualius užsakymus, taigi baldų projektuotojams ir dizaineriams suteikiama visiška fantazijos laisvė. Įmonės produkcija atitinka visus aukščiausius kokybės reikalavimus.   

INOVATYVŪS

Aukščiausius kokybės standartus atitinkantys gaminiai pagaminti iš lieto akmens, lieto granito, lieto marmuro ir kvarco.

KŪRYBIŠKI

Įvairiausių atspalvių gaminiai suteikiantys baldų projektuotojams bei dizaineriams visišką fantazijos laisvę kurti įmantriausių formų gaminius.

NERADOTE REIKIAMO ATSAKYMO?

parašykite mums!