LIETAS AKMUO

Grandex

Grandex lietas akmuo yra lankstus ir gali būti naudojamas kuriant neįprasčiausių formų gaminius- fantazijai ribų nėra. Tai neakyta medžiaga, užtikrinanti idealiai lygų ir higienišką paviršių. Gaminiai yra atsparūs drėgmei, pelėsiui ir riebalams, lengva priežiūra. Šio tipo lietas akmuo gaminamas tik iš aplinkai nekenksmingų komponentų ir natūralių pigmentų. Skirtingai nuo natūralaus akmens, Grandex yra 100% nekenksmingas aplinkai: nėra radioaktyvus ir visiškai saugus buičiai bei aplinkai. 

Grandex

LIETAS AKMUO

Grandex žavesys slypi pojūčiuose ir galimybėse. Vos prisilietę prie lygaus ir šilto paviršiaus, iš karto pajusite šią magiją. Šis lietas akmuo yra lankstus ir gali būti naudojamas kuriant neįprasčiausių formų gaminius- fantazijai ribų nėra. Tai neakyta medžiaga, užtikrinanti idealiai lygų ir higienišką paviršių. Gaminiai yra atsparūs drėgmei, pelėsiui ir riebalams, lengva priežiūra. Kad paviršius vėl blizgėtų, pakanka minkštos mikropluošto šluostės ir įprastos valymo priemonės. Šio tipo lietas akmuo gaminamas tik iš aplinkai nekenksmingų komponentų ir natūralių pigmentų. Skirtingai nuo natūralaus akmens, Grandex yra 100% nekenksmingas aplinkai: nėra radioaktyvus ir visiškai saugus buičiai bei aplinkai. 

Platus madingų spalvų pasirinkimas kiekvienam skoniui. Kuo daugiau spalvų, tuo daugiau neįprastų galimybių. Ypač naudojant besiūlę technologiją, kuri leidžia iš kelių plokščių sukurti vientisą ir monolitinį gaminį.