Apie mus

Ieškote originalių idėjų ir neišbandytų medžiagų? Puikią gaminių kokybę, formų dizainą ir naujas kūrybos galimybes galite atrasti išbandę dirbtinę marmuro technologiją. Dirbtinio marmuro, granito ir akmens technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi tarptautinius apdovanojimus už galimybę kurti puikios kokybės gaminius, pasižyminčius unikalių formų dizainu, taip pat už galimybę kurti naują produkciją.

Lietuvoje šis unikalus produktas pradėtas gaminti 1998 metais „BALTIJOS MARMURO“ vardu. Šiuo metu  UAB „Baltijos marmuras“ gaminama  produkcija:

  • Lietas marmuras;
  • Lietas granitas;
  • Lietas akmuo „Dura Stone“ (panašus į „Corian“, „Hanex“, „Montelli“);
  • Kvarcas „Technistone“.

Lietas marmuras ir lietas granitas suteikia galimybę kurti ypatingą produkciją, idealiai tinkančią vonios kambario interjerui: kriauklės su įvairių formų bei matmenų stalviršiais, praustuvai, stalai, palangės ir kt.

Lietas akmuo „Dura Stone“ laikomas vienu patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Iš lieto akmens gali būti pagaminti įvairių konfigūracijų bei išmatavimų stalviršiai, plautuvės, kriauklės, barai, palangės, sienų plokštės ir kita įvairi produkcija.

Dirbtinis kvarcas „Technistone“ (dar žinomas konglomerato pavadinimu) naudojamas virtuvinių stalviršių, sienų plokščių, palangių ir kitos produkcijos gamybai.

„BALTIJOS MARMURAS“ gamina tokią produkciją, kurios panaudojimo sritis riboja ne medžiagos savybės, o žmogaus fantazija. Kaip žinia, fantazijai nėra ribų, todėl ir šių lengvai prižiūrimų medžiagų panaudojimo galimybės dar nėra pilnai išnaudotos, ypač žinant, kad „BALTIJOS MARMURO“ gaminiai gali būti lengvai derinami su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui metalu, keramika, mediena... 

Visus aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus atitinkanti įmonės produkcija yra sertifikuota Lietuvoje, todėl galite būti tikri dėl kokybės.

apie-mus

Iš ko gaminame

Lieto akmens užsakymas