Tisoro yra ilgai laukta naujovė kvarcinio, kuri virtuvių ar vonių interjerą praturtina grožiu ir rafinuotumu.

Ne paslaptis, kad visi kvarco gamintojai visame pasaulyje naudoja panašias technologijas. Nepaisant to, tam tikri gamybos procesų skirtumai tiesiogiai įtakoja galutinį rezultatą. Tisoro naudoja tik aukštos kokybės komponentus ir žaliavas. Jie užtikrina tobulą kvarco gaminių išvaizdą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Naujausios technologinės linijos, automatika, gamybos proceso naujovės leidžia optimizuoti išlaidas ir gauti medžiagą už priimtiną kainą, nepamirštant jos kokybės, išorinio grožio ir patikimumo.

Tisoro kolekcijoje – platus dekorų pasirinkimas,  kurie specialiai atrinkti dėl savo universalumo, kad geriausiai tiktų į bet kokį interjerą ir taptų interjero puošmena.

Ši kvarco technologija nėra veikiamas drėgmės ir yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Struktūroje nėra porų ar mikro įtrūkimų, ši unikali savybė apsaugo nuo pelėsių ir grybelių atsiradimo ir suteikia medžiagai aukščiausią higienos lygį. Tisoro tinka ne tik virtuvės stalviršiams gaminti, šį kvarcą galima panaudoti įvairiuose interjeruose, įgyvendinti kūrybiškiausias idėjas.

NERADOTE REIKIAMO ATSAKYMO?

parašykite mums!