Akmens masės

KITI GAMINIAI

Akmens masės gaminiai, tokie kaip, lieto akmens palangės, kriauklės, stalviršiai ir kiti – tai stilingi ir praktiški sprendimai, kuriantys harmoningą ir lengvai prižiūrimą erdvę. Akmens masės gaminiai interjerui yra gaminami iš puikiomis techninėmis savybėmis ir plačiomis panaudojimo galimybėmis pasižyminčių medžiagų – lieto marmuro ir granito, lieto akmens bei kvarco. Išskirtinės medžiagų panaudojimo galimybės, spalvos ir formos leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius dizaino sprendimus.
Marmuro, lieto granito gaminiai ir produkcija iš kitų mūsų asortimente esančių medžiagų yra patvari ir ilgaamžė, ją lengva prižiūrėti ir valyti, pavyzdžiui, akmens masės palangės yra ypatingai higieniškas sprendimas, nes gaminiai iš šių medžiagų yra atsparūs drėgmei, juose nesikaupia bakterijos ir nešvarumai.
Darbų galerijoje esantys akmens masės gaminiai – tai tik nedaugelis pavyzdžių, kaip mūsų ilgametę patirtį turintiems meistrams pavyko puikiai įgyvendinti klientų ir dizainerių idėjas. Išskirtiniai natūralaus arba dirbtinio akmens masės gaminiai yra vis labiau populiarėjanti interjero dizaino tendencija, kuri, tikima, neapleis pozicijų ir ateityje.

Turite savo viziją? Unikalaus dizaino akmens gaminiai yra projektuojami individualiai. Mes padėsime išpildyti Jūsų svajones!